İzmir Reklam Ajansı
Zero Reklam Ajansı

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Tasarımı markanızın kurumsallaşma aşamasında ihtiyaç duyduğu profesyonel kimlik desteği için firmanızı en iyi yansıtan yaratıcı çalışmaları kapsar. Firmanız için gerekli olan antetli kâğıt, sunum dosyası, kartvizit, zarf ve daha birçok kurumsal kimlik öğesi yaratıcı ve profesyonel grafik ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanıyor ve beğeninize sunuluyor. Tasarım odaklı bakış açımızla markanızı global düzeyde temsil edecek en doğru kurumsal kimliği tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Hazırlama Aşamalarımız

Kurumsal Kimlik tasarımı ihtiyaçlarınızın her aşamasında Zero Ajans olarak markanızı, hizmetlerinizi yansıtan çalışmalar ile sizleri sektörünüzde var ediyoruz.

İzmir Kurumsal Kimlik
1

Marka İmajı Oluşturma

Kurumsal Kimlik tasarımına sizi ve hayalinizdeki marka imajını tanıyarak başlarız. Sektörünüz içinde güvenirliğinizi arttırıp dikkat çekmenizi sağlayacak, vizyonunuza uygun en doğru kimlik çalışmasını amaçlarız.

2

Tasarım Aşaması

Kurumsal kimlik çalışmasının en önemli adımı logodur. Logonuz yoksa size uygun bir tasarım yapılır. Var olan logonuz ise stilize edilerek marka imajına en uygun hale getirilir. Kurumsal kimlikte basılı materyaller de çok önemlidir. Firmanın kartviziti, antetli kağıt, sunum dosyası, broşür, bloknot, dijital ve basılı kataloglar, zarflar, etiketler ve daha pek çok kimlik unsurunu isteğiniz üzerine tasarlıyoruz.

İzmir Kurumsal Kimlik
İzmir Kurumsal Kimlik
3

Alternatifi Bol Çalışmalar

Graik Tasarım bölümünde firmanızı en doğru şekilde yansıtan kurumsal kimlik çalışmaları hazırlnır. A’dan Z’ye tüm materyallerin yer aldığı örnek sunumlar halinde sizin beğeninize sunulur.

4

Kimlik Sahibi Bir Marka

Onay verdiğiniz kurumsal kimlik tasarımımız, marka yüzünüz olmak için baskı aşamasına gelir. Dijital ortam hazırlıklarının yanı sıra baskı süreçlerini de kapsayan bu evre karşılıklı memnuniyetle sonlanır.

İzmir Kurumsal Kimlik