image
İZMİR Fotoğraf / Video

Fotoğraf ve Video Çekimi

Zero Reklam ajansı olarak ürün ve hizmet fotoğraflarınızı, video içeriklerinizi ve tanıtım filmlerinizi profesyonel olarak çekiyoruz. Sosyal medya mecralarında, web sitenizde ve kurumsal kimliğinizi sergilemek istediğiniz her ortamda video ve fotoğraf çekimlerimiz ile kapsamlı bir destek sağlıyoruz.

İşinizi anlatan dış mekan ve iç mekan fotoğraf çekimi sayesinde; web sitesi, sosyal medya platformları ve diğer dijital ortamlarda doğru bir biçimde gösterebilirsiniz. Basılı reklam görselleri için de müşterilere ürün hizmet gösterebilirsiniz.

Video tanıtım filmlerinizi drone çekim ayrıcalığımız ile farklı bir boyuta taşıyor, hedef kitlenize etkileyici videolar sunuyoruz. Kurumsal tanıtım filmlerimiz ile marka imajınızı güçlendiriyor, sizi sektörünüzde hayal ettiğiniz yere konumlandırıyoruz.

Fotoğraf ve Video Çekimlerimizi Nasıl Yapıyoruz.

Fotoğraf ve Video Prodüksiyonlarımız ile tanıtım videoları, ürün – katalog fotoğraf çekimi hizmetlerini profesyonel ekibimizle sizlere sunmaktayız. İnşaat firmaları için drone ve profesyonel fotoğraf çekimleri, ürün dekupe fotoğrafları, broşür, katalog çekimleri gibi isteğinize uygun çalışmaları uzmanlıkla yapmaktayız.

Process
1

Hazırlık Aşaması

Hazırlık aşaması kaliteli ve etkileyici görsel sonuçlar elde etmenin için en önemli adımdır. Çekimi yapılacak ürün, kompozisyon hakkında brief alınır, çekim yöntemine karar verilir.

2

Konsept Oluşturma

Ürün veya hizmet görselleri kullanılacakları mecralara göre, ilgi çekici ve ürün/hizmetin tanımını kurumsal kimliğiniz ile bütünleştirip hatasız olarak hedef kitlemize yansıtmalıdır. Bu yüzden kullanılacak arka plan yardımcı görsel malzemeler çok önemlidir.

Process
Process
3

Retouch / Düzenleme

Fotoğraf çekimi sonrası elde edilen fotoğraf ve videolar renk düzenlemesi, montaj, kurgu, seslendirme, alt yazı ve çeşitli animasyonlar uygulanarak kullanıma hazır hale getirilir. 4k Drone çekimleri, yüksek çözünürlüklü video ve görseller retouch işlemi ile mükemmelleştirilir.

4

Yayınlama

Fotoğraf ve Videolar en etkili olacakları platformlarda uzmanlarımız tarafından tekrar gözden geçirilerek ilgili metinler ile desteklenir, sizin de onayınızdan sonra  uygulama / yayınlanması yapılır.

Process
HADİ BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Fotoğraf ve Video Çekimlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin

İletişim

Hemen Ara +90 232 422 0 400

İzmir Web Tasarım
İzmir Web Tasarım
İzmir Web Tasarım
İzmir Web Tasarım